ERJ-S14D30R9U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-S14D30R9U
JLCPCB Part #
C1697231
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 30.9Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS