ERJ-P6WF78R7V
MFR.Part #
ERJ-P6WF78R7V
JLCPCB Part #
C4552505
Description
-55℃~+155℃ 500mW 78.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS