ERA-2AEC8661X
MFR.Part #
ERA-2AEC8661X
JLCPCB Part #
C2139505
Description
-55℃~+155℃ 50V 63mW 8.66kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS