ERJ-S14D1240U
MFR.Part #
ERJ-S14D1240U
JLCPCB Part #
C1698761
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 400V 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS