ERA-6VEB4121V
MFR.Part #
ERA-6VEB4121V
JLCPCB Part #
C1862293
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.12kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS