6TCE330MIL
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
6TCE330MIL
JLCPCB Part #
C2158611
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 18mΩ@100kHz 2.8A@100kHz 330uF 6.3V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS