RMC1/4K6043FTE
MFR.Part #
RMC1/4K6043FTE
JLCPCB Part #
C6654308
Description
-55℃~+155℃ 500mW 604kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS