ERJ-S14D1150U
MFR.Part #
ERJ-S14D1150U
JLCPCB Part #
C3923869
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS