ERJ-T14J1R6U
MFR.Part #
ERJ-T14J1R6U
JLCPCB Part #
C4056701
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.6Ω 500mW Thick Film Resistor ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS