ERJ-H2RD37R4X
MFR.Part #
ERJ-H2RD37R4X
JLCPCB Part #
C6614161
Description
-55℃~+175℃ 100mW 37.4Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS