ERJ-S12F7153U
MFR.Part #
ERJ-S12F7153U
JLCPCB Part #
C2144597
Description
-55℃~+155℃ 715kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS