ERA6VEB8202V
MFR.Part #
ERA6VEB8202V
JLCPCB Part #
C543726
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 82kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS