ERJ-U12F4320U
MFR.Part #
ERJ-U12F4320U
JLCPCB Part #
C1861176
Description
-55℃~+155℃ 432Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS