ERJ-S12F7152U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-S12F7152U
JLCPCB Part #
C2144581
Package
1812
Description
-55℃~+155℃ 71.5kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS