ERJ-S12F6R81U
MFR.Part #
ERJ-S12F6R81U
JLCPCB Part #
C4041443
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 6.81Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS