ERA-8KEB3833V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-8KEB3833V
JLCPCB Part #
C5729835
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 383kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS