ERJ-U06F3R74V
MFR.Part #
ERJ-U06F3R74V
JLCPCB Part #
C1013423
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 3.74Ω Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS