ERJ-S12F3R74U
MFR.Part #
ERJ-S12F3R74U
JLCPCB Part #
C1861150
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 3.74Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS