ERJ-B2AF152V
MFR.Part #
ERJ-B2AF152V
JLCPCB Part #
C5735280
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS