ERA-6VEB48R7V
MFR.Part #
ERA-6VEB48R7V
JLCPCB Part #
C1862313
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 48.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS