ERJ-S12F2R70U
MFR.Part #
ERJ-S12F2R70U
JLCPCB Part #
C3967638
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.7Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS