ERJ-U6RD4531V
MFR.Part #
ERJ-U6RD4531V
JLCPCB Part #
C1882324
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 4.53kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS