ERA-3AEB3652V
MFR.Part #
ERA-3AEB3652V
JLCPCB Part #
C4070704
Description
-55℃~+155℃ 100mW 36.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS