ERJ-S12F2261U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-S12F2261U
JLCPCB Part #
C2144479
Package
1812
Description
-55℃~+155℃ 2.26kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS