ERG-12SJ470E
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERG-12SJ470E
JLCPCB Part #
C6613988
Package
Plugin,D2.3xL6.4mm
Description
47Ω 500mW Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% Plugin,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS