ERJ-U12F8R45U
MFR.Part #
ERJ-U12F8R45U
JLCPCB Part #
C1860952
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 750mW 8.45Ω Thick Film Resistor ±1% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS