ERJ-S12F1272U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-S12F1272U
JLCPCB Part #
C4306778
Package
1812
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS