ERJ-U1TF4220U
MFR.Part #
ERJ-U1TF4220U
JLCPCB Part #
C4281080
Description
-55℃~+155℃ 1W 422Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS