ERA-3AED3400V
MFR.Part #
ERA-3AED3400V
JLCPCB Part #
C20014967
Description
-55℃~+155℃ 100mW 340Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS