ERJ-1GJF1782C
MFR.Part #
ERJ-1GJF1782C
JLCPCB Part #
C20021173
Description
-55℃~+125℃ 17.8kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS