ERJ-S12D24R0U
MFR.Part #
ERJ-S12D24R0U
JLCPCB Part #
C1701112
Description
-55℃~+155℃ 24Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS