ERJ-S08F5491V
MFR.Part #
ERJ-S08F5491V
JLCPCB Part #
C2121709
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.49kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS