ERJ-H2RD9760X
MFR.Part #
ERJ-H2RD9760X
JLCPCB Part #
C5687813
Description
-55℃~+175℃ 100mW 976Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS