ERJ-H3EF2870V
MFR.Part #
ERJ-H3EF2870V
JLCPCB Part #
C4051436
Description
-55℃~+175℃ 125mW 287Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS