ERJ-S12D1581U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-S12D1581U
JLCPCB Part #
C1701450
Package
1812
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 500V 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS