ERJ-U06D2800V
MFR.Part #
ERJ-U06D2800V
JLCPCB Part #
C4074583
Description
-55℃~+155℃ 125mW 280Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS