ERJ-S08F1821V
MFR.Part #
ERJ-S08F1821V
JLCPCB Part #
C2122520
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS