ERJ-12YJ624U
MFR.Part #
ERJ-12YJ624U
JLCPCB Part #
C20020641
Description
-55℃~+155℃ 620kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS