ERA3AEB242V
MFR.Part #
ERA3AEB242V
JLCPCB Part #
C473234
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.4kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS