ERJ-S08F1781V
MFR.Part #
ERJ-S08F1781V
JLCPCB Part #
C2122022
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS