ERJ-14YJ305U
MFR.Part #
ERJ-14YJ305U
JLCPCB Part #
C2093827
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 3MΩ 500mW Thick Film Resistor ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS