20SEP100MX+T
MFR.Part #
20SEP100MX+T
JLCPCB Part #
C1579310
Package
Plugin,D10xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 10mm 128.5mA@120Hz 20V 3000hrs@105℃ 35mΩ 5mm 8mm Polymer ±20% 插件,D10xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS