ERJ-S08F16R9V
MFR.Part #
ERJ-S08F16R9V
JLCPCB Part #
C2122037
Description
-55℃~+155℃ 16.9Ω 250mW 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS