ERJ-HP6F3651V
MFR.Part #
ERJ-HP6F3651V
JLCPCB Part #
C5688196
Description
-55℃~+175℃ 3.65kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS