ERJ-S08F1332V
MFR.Part #
ERJ-S08F1332V
JLCPCB Part #
C3946762
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS