ERJ-H3QD1R02V
MFR.Part #
ERJ-H3QD1R02V
JLCPCB Part #
C7273650
Description
-55℃~+175℃ 1.02Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS