ERJ-UP3F2262V
MFR.Part #
ERJ-UP3F2262V
JLCPCB Part #
C1869961
Description
-55℃~+155℃ 22.6kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS