ERJ-U1DF2551U
MFR.Part #
ERJ-U1DF2551U
JLCPCB Part #
C1014793
Description
-55℃~+155℃ 2.55kΩ 500V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS