ERJ-S08D7152V
MFR.Part #
ERJ-S08D7152V
JLCPCB Part #
C2128783
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 71.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS