ERJ-U12F4750U
MFR.Part #
ERJ-U12F4750U
JLCPCB Part #
C4156999
Description
-55℃~+155℃ 475Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS